HAKKIMIZDA Euromix

    Euromix, 2001 yılında ülkemizdeki ilk yerli miks üretim hattı olarak kurulmuş, fırıncılık dünyasını çeşit ekmekle tanıştıran öncü bir marka olmuştur. Kurulduğu yıldan sonra ki yıllar içerisinde yüksek ürün kalitesi, zengin ürün içeriği, geniş ürün yelpazesi, kalite istikrarı ve üstün hizmet anlayışı ile Marmara bölgesi pazar lideri olmuştur. Üretim hayatını Uneks Tarım şirketinin bünyesinde sürdüren Euromiks Türk damak tadına en uygun şekilde yıllar içerisinde geliştirdiği farklı ekmeklerle taklit edilen olmayı başararak lokomotif marka unvanını elde etmiştir. Hale hazırda birçok ekmek miksi ile çeşit ekmek dünyasındaki en zengin ürün çeşitliliğini sunan Euromiks ekmekçilik dışında oluşturduğu pastacılık miksleri ve diğer mikslerle de farkını ortaya koymaktadır.

İletişime Geçİletişime Geçİletişime Geç
alt
alt

Vizyonumuz

Etik ilkelerimiz, değer, hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda, ürünler geliştirip; en yüksek standart da üretmek, satış ve satış sonrası hizmetlerimizi en üst düzeyde gerçekleştirmek, müşterilerimize, bayilerimize, iş ortaklarımıza, çevremize ve şirket ortaklarımıza kattığımız değeri sürekli kılmak ve belirgin biçimde artırmak.

Misyonumuz

Uzmanlık alanlarımızı genişleterek bulunduğumuz sektörlerde yeni ufuklar açmak, müşterilerimizin artan gereksinim ve beklentilerini aşarak memnuniyetlerini en üst düzeye taşımak, muhtemel gereksinimleri önceden görerek ürün ve çözüm geliştirmek.

Kalite Politikamız

Modern Teknolojisi, Dünya Standartlarındaki Üretimi, Eğitimli ve Yetişmiş Elemanlarıyla, Güncel Ürün ve Üstün Hizmetiyle Müşteri Memnuniyetini Zirvede Tutmak; Ayrıca Ülke Ekonomisine Sağladığı Katkıyla Türkiye’nin Tanınan Markası Olmak ve Bu Hedefe Koşarken Sürekli İyileştirme İle Görev, Sorumluluk ve Mutluluğu Paylaşmak Şirketimizin Politikasıdır. Uluslararası Kalite Standartlarında Üretim Yapmak Temel İlkemizdir.